Strona główna Szkocja > RZEŹNIK- praca od zaraz!

RZEŹNIK- praca od zaraz!

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Szkocja
Data ważności oferty: sierpień 2010

Opis stanowiska:
-rozbiór mięsa wołowego/wieprzowego
-praca na taśmie

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie na podanym stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (od 7,50 GBP/h brutto)
- pracę tymczasową lub stałą
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- praca od zaraz

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV w języku angielskim na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „Rzeźnik Szkocja” lub o kontakt telefoniczny pod nr +48 790 47 37 20

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).