Strona główna Norwegia > Monter systemów DEKO ( ścianki działowe i sufty podwieszane)

Monter systemów DEKO ( ścianki działowe i sufty podwieszane)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Pracy Koncepcja

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter ścian i sufitów / Cieśla systemowy

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen.

Obowiązki: wykonywanie prac wykończeniowych w biurowcach, sufity podwieszane, ścianki działowe –systemowe, głównie szklane ścianki modułowe na profilach aluminiowych.

Wymagania:
DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO (Poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
Doświadczenie zawodowe min. 3 lat
znajomość systemów np. Armstrong, Knauf, Deko
Preferowane wykształcenie kierunkowe

Norweski pracodawca oferuje:
Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Umowę o pracę na czas NIEOKREŚLONY z 2 tyg. okresem próbnym
Atrakcyjne wynagrodzenie od 171 NOK/h
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Dodatek urlopowy
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny
Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

norwegia@koncepcja.eu

koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Monter – systemowe wykończenia wnętrz Norwegia’

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.