Strona główna Niemcy > Stolarz - produkcja okien drewnianych i PCV

Stolarz - produkcja okien drewnianych i PCV

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Pracy Koncepcja
Telefon: 71 343 80 73

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE NA ZLECENIE NASZEGO KONTRAHENTA NIEMIECKIEGO
DUŻEJ FIRMY PRODUKCYJNEJ Z KAPITAŁEM SZWAJCARSKIM
POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY W NIEMCZECH NA STANOWISKU:
STOLARZ - PRODUKCJA OKIEN

Miejsce pracy: Niemcy, rejony Zwickau (w pobliżu polskiej granicy)

Uwaga! Organizujemy osobiste spotkanie z pracodawcą we Wrocławiu z możliwością podpisania umowy o pracę na miejscu

Oferujemy:
• Długoterminowe zatrudnienie u pracodawcy bezpośredniego
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wynagrodzenie: ok 1800 euro netto / etat, możliwa praca w nadgodzinach (płatne dodatkowo)
• Gratyfikacja bożonarodzeniowa + dodatek urlopowy
• Premia – 600 Euro po przepracowanych sześciu miesiącach
• Zakwaterowanie darmowe zorganizowane przez pracodawcę
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
• Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Obowiązki:
• Praca w dużej firmie produkcyjnej, przy produkcji okien
• Obsługa maszyn produkcyjnych
• Obróbka materiałowa PVC, drewno, aluminium, guma
• Prace manualne np. zakładanie uszczelek
• Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub techniczne pokrewne
• Ukończone wykształcenie zawodowe
• Praktyczne doświadczenie w produkcji okien i drzwi
• Wiedza o drewnie
• Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych,
• Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym mile widziana,
Pracodawca akceptuje kandydatów nie znających języka niemieckiego, którzy posiadają duże doświadczenie na podobnym stanowisku
• Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
stolarz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom.792 785 242, kom.690204470,