Strona główna Niemcy > Spawacz- Ślusarz

Spawacz- Ślusarz

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF GROUP
Telefon: 786865099

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracowników
Stanowisko: Ślusarz- Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Poczdamu,

Zadania:
- spawanie balustrad, ogrodzeń,
- cięcie,
- szlifowanie,
- spawanie MIG/MAG

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Opłacenie ok. 80% kosztów zakwaterowania
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- Zdalne i bezpłatne załatwienie formalności
- 100 EURO premii za polecenie pracownika
- Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
- Dokument potwierdzający 30-dniowy okres ubezpieczenia zdrowotnego na terenie Polski,
- Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- Doświadczenie min.2 letnie w spawaniu mig/mag

Prosimy o kontakt telefoniczny na numer 786865099 oraz wysyłanie CV na adres:
paulina.herfort@ipf.jobs

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”