Strona główna Niemcy > Spawacz MAG

Spawacz MAG

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Pracy Koncepcja
Telefon: 71 343 80 73

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Obecnie dla Niemieckiego Partnera poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: SPAWACZ MAG-135

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria różne miasta
Oferta pracodawcy:
• Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie, 2000-2200 Euro netto miesięcznie w zależności od klasy podatkowej kandydata
• Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, odpłatne
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Obowiązki:
• Praca na budowach i zakładach produkcyjnych
• Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
• Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

Wymagania:
• Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Aktualne certyfikaty Mag-135
• Umiejętność spawanie rur, blach o rożnych przekrojach
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Doświadczenie zawodowe (spawanie) min. 4 lata
• Prawo jazdy, własny samochód mile widziane

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail: spawacz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.