Strona główna Niemcy > Regeneracja palet - praca w Niemczech z j. niemieckim

Regeneracja palet - praca w Niemczech z j. niemieckim

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Personnel International

Personnel International nr cert 5286 poszukuje osób do pracy na stanowisku :

Regeneracja europalet -Niemcy (znajomość języka)

Miejsce pracy: Niemcy, Troisdorf

Zakres obowiązków :
- regeneracja europalet
- praca manualna z użyciem narzędzi manualnych i elektrycznych (gwoździarka pneumatyczna, piła szablasta itp.)
- praca przy taśmie
- stały kontakt z brygadzistą niemieckim, przekazywanie informacji pozostałym pracownikom

Wymagania :

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- mile widziane doświadczenie w pracach stolarskich
- gotowość do podjęcia pracy zagranicą

Oferujemy:
- zatrudnienia długoterminowe, umowę o pracę
- wprowadzenie do pracy oraz szkolenie z obsługi maszyn
- zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV lub kontakt osobisty: Sosnowiec ul. Modrzejowska 20

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres mailowy sosnowiec@personel.com.pl
z dopiskiem w tytule maila „ Regeneracja europalet- Niemcy”