Strona główna Niemcy > Pracownik Sieci Restauracji Szybkiej Obsługi

Pracownik Sieci Restauracji Szybkiej Obsługi

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: FLEXBASE GMBH
Telefon: 0048607460380

Firma FlexBase GmbH oferuje swoim klientom indywidualne rozwiązania w zakresie doboru i zatrudnienia personelu.
Naszymi klientami są firmy ze wszystkich sektorόw gospodarki, ktόre zaufały naszym rozwiązaniom.

Aktualnie dla naszego Klienta- amerykańskiej sieci restauracji, poszukujemy Kandydatόw zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: MCD/FB/09
Miejsce pracy: Niemcy, Schweinfurt (Werneck)

Zadania:

• obsługa klientόw restauracji
• przygotowywanie i wydawanie posiłkόw
• uzupełnianie zapasόw
• utrzymywanie czystości restauracji: pomieszczeń, urządzeń, sprzętόw, narzędzi i naczyń

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego
• entuzjazm i zaangażowanie
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• stabilne, legalne zatrudnienie w międzynarodowej sieci restauracji
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
• zrόżnicowaną pracę w młodym, dynamicznym zespole
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• możliwość rozwoju i awansu zawodowego
• atrakcyjny system premiowy
• szkolenia zawodowe
• pracę w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej
Termin zatrudnienia: wrzesień 2012 r.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji w języku niemieckim wraz z numerem referencyjnym MCD/FB/09 na adres:

martyna.marcela@flex-base.com

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujacej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. ; tekst jednolity: Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

FLEXBASE GMBH
Niederkasseler Lohweg 18 • 40547 Düsseldorf
www.flex-base.com
Besuchen Sie uns auch auf Facebook