Strona główna Niemcy > Pracownik restauracji / Pracownik serwisowy

Pracownik restauracji / Pracownik serwisowy

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Pracy Koncepcja
Telefon: 71 343 80 73

Treść ogłoszenia

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA NASTĘPUJĄCYCH STANOWISKACH:
PRACOWNIK RESTAURACJI
PRACOWNIK SERWISOWY

Praca sezonowa w parku rozrywki u pracodawcy bezpośredniego na terenie Niemiec bez wymaganych kwalifikacji zawodowych

Miejsce pracy: Niemcy / Lipsk

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas określony. Wyjazdy organizowane o końca marca 2016 z możliwością podjęcia pracy w późniejszym terminie.
• Praca możliwa w wymiarze pełnego etatu (160h). Nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wynagrodzenie 8,50 Euro brutto na godzinę. Dodatek dla osób obsługujących kasę 0,40 Euro na godzinę
• Zakwaterowanie odpłatne
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Pracownik restauracji: przygotowanie prostych potraw, informowanie gości restauracji o menu, sprzedaż posiłków i napoi, sprzątanie stołów, zastaw. Praca przy kasie.
• Pracownik serwisowy: w charakterze pracownika serwisowego obejmuje przekazywanie informacji gościom, skanowanie biletów oraz inne prace zlecane przez przełożonych.

Wymagania:
• Dla osób aplikujących na stanowisko pracownika restauracji znajomość j. niemieckiego na poziomie PODSTAWOWYM, dla osób aplikujących na stanowisko serwisanta w stopniu KOMUNIKATYWNYM. Znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej.
• Prawo jazdy i własny samochód – mile widziane

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: praca-niemcy@kocepcja.eu.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
-w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“
-w języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 690204470, kom. 792 785 242

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji