Strona główna Niemcy > Pracownik przy zbiorze brukselki (ib)

Pracownik przy zbiorze brukselki (ib)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF Global
Telefon: 571 445 379

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik przy zbiorze brukselki

Niemcy okolice Berlina

Zakres obowiązków:

Praca w dużym gospodarstwie rolnym. Praca na polu przy zbiorze brukselki.
Pracownicy będą wykonywali inne prace fizyczne przy załadunku, magazynowaniu itp.

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Dobra kondycja fizyczna – praca na polu.
Mile widziana podstawowa znaj. j. niemieckiego- nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

możliwość pracy na dłuższy okres czasu,
polską umowa o pracę (ubezpieczenie społeczne w ZUS)
zdalne załatwienie wszystkie formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
pensja jest regularnie wypłacana do 11 dnia każdego miesiąca
100 EURO premii za polecenie pracownika
możliwość pobrania zaliczki w trakcie pracy
wsparcie polskiego koordynatora