Strona główna Niemcy > Pracownik produkcji palet - Frankfurt nad Menem! (PP)

Pracownik produkcji palet - Frankfurt nad Menem! (PP)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF Global
Telefon: 504402991

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji palet – OD ZARAZ! (PP)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Frankfurtu nad Menem

Zakres obowiązków:
- praca w firmie produkującej skrzyni i palety drewniane
- zbijanie palet pistoletem pneumatycznym
- układanie torcic w stosy
- przenoszenie palet
- prace pomocnicze na produkcji
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w szybkim tempie
- dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową) na warunkach polskich (składki na ubezpieczenie społeczne w ZUS)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w polskim zespole
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- gwarancję zakwaterowania
- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
- 100 € premii za polecenie pracownika

Nie czekaj, APLIKUJ! Ostatnie wolne wakaty!