Strona główna Niemcy > Praca dla Opiekunki w Niemczech 1200 Euro

Praca dla Opiekunki w Niemczech 1200 Euro

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Interkadra
Telefon: 122904422

Treść ogłoszenia

Płeć podopiecznego: kobieta
Wiek podopiecznego: 74 lata
Schorzenia: demencja, trudności w mówieniu / osoba sprawna ruchowo

Obowiązki:

Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

Wymagania:

Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Dobry stan zdrowia

Mile widziane:

Referencje
Dyspozycyjność min. 3 miesiące

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego InterKadra Sp. z o.o.
ul. Wielicka 50
30-552 Kraków
Rekrutacja
tel./fax +48 (12) 290 44 21, 12 290 44 22
komórka: 666 826 904
altenpflege@interkadra.pl

www.opiekunki.interkadra.pl
www.interkadra.pl

Dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.