Strona główna Niemcy > Opiekun / Opiekunka - 1700 euro na rękę

Opiekun / Opiekunka - 1700 euro na rękę

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Pracy Koncepcja
Telefon: 71 343 80 73

Treść ogłoszenia

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Woj. Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY W DOMACH OPIEKI NA STANOWISKU:
OPIEKUN/KA-OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

Miejsce pracy: Niemcy, rejon Monachium
Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
• Wynagrodzenie ok. 1700 Euro netto miesięcznie
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, darmowe!
• Zatrudnienie na pełny etat, nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Sprawowanie kompleksowej opieki i pielęgnacji nad osobami starszymi w domach opieki społecznej, szpitalach lub klinikach
• Realizacja zaleceń przełożonych w ramach opieki lekarskiej, np. rozdzielanie leków, zmiana opatrunków, mycie podopiecznych, ścielenie łóżek, opieka i wsparcie umierających
• Dokładne sporządzanie planów opiekuńczych, raportów i dokumentacji
• Samodzielne wdrażanie zaleceń lekarskich
• Opieka i doradztwo podopiecznym w kwestiach osobistych i socjalnych oraz wsparcie w organizacji czasu wolnego i utrzymywaniu kontaktów społecznych

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie umożliwiająca komunikację z podopiecznymi i przełożonymi oraz przygotowanie dokumentacji-poziom znajomości języka będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
• Udokumentowane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi w domach opieki lub innych ośrodkach opiekuńczych
• Warunkiem koniecznym jest posiadanie wykształcenia kierunkowego lub kurs opiekuna osób starszych
• Doświadczenie w pracy z osobami chorymi, starszymi
• Umiejętność udzielania pierwszej pomocy, mile widziany kurs pierwszej pomocy
• Istotne cechy kandydata: cierpliwość, wyrozumiałość, dokładność, odpowiedzialność
• Gotowość do pracy zmianowej, weekendy oraz w dni świąteczne
• Prawo jazdy i własny samochód mile widziany

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email. W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji