Strona główna Niemcy > Opiekun/ki Osób Starszych

Opiekun/ki Osób Starszych

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: K&K Personalberatung GmbH
Telefon: +49 30 428420 23

Treść ogłoszenia

Miejsce pracy: Berlin i okolice
Wymiar czasu pracy: pelen etat lub część etatu

Zadania:
• opieka nad osobami starszymi potrzebującymi pomocy. Pomoc im w radzeniu sobie
z codziennymi czynnościami oraz wykonywanie podstawowych zadan w zakresie opieki medycznej.
• odwiedzanie podopiecznych w ich domach.

Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
• empatia, wyrozumiałość, cierpliwość i zaangażowanie
• gotowość do pracy zmianowej, weekendowej

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony z półrocznym okresem próbnym
• ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, rentowe, pielęgnacyjne i na wypadek bezrobocia
• wynagrodzenie:1450 € netto/mc plus dodatki zmianowe
• w przypadku braku doswiadczenia w pracy na podobnym stanowisku istnieje mozliwosc przyuczenia do nowych obowiazkow
• prace w systemie trzyzmianowym
• pomoc w organizacji zakwaterowania i w zalatwieniu formalnosci
• za udzial w rekrutacji nie pobieramy zadnych oplat

Dodatkowych informacji mogą Panstwo zasięgnac na naszej stronie http://www.kuk-personal.de/mile-widziany/

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Ich bin einverstanden, dass meine in diesem Arbeitsangebot enthaltenen personalen Daten durch die Firma für die Rekrutierungszwecke verwendet werden, gemäβ dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Schutz der Personaldaten (Gesetzblatt von 2016, Pos. 922 mit späteren Änderungen“.