Strona główna Niemcy > Opiekun/ka do osób starszych - w Niemczech

Opiekun/ka do osób starszych - w Niemczech

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: von Caprivi GmbH
Telefon: 04971134252 212

Firma Von Caprivi GmbH Fachpersonal aus Stuttgart jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego na rynku niemieckim, działajacą głównie w branżach:
rzemiosło i opieka!

Oferujemy prace w domach opieki oraz domach spokojnej starosci. Aktualnie dla naszego Klienta na południu Niemiec poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun/-ka osób starszych

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece poświadczone referencjami,
- cierpliwość i przyjazne usposobienie.

Oferujemy:

- urozmaicone zadania w różnych obszarach
- legalną pracę na terenie Niemiec, poświadczoną umową o pracę
- wysokie zarobki 1500- 2000 € „na rękę”
- zwrot kosztów podróży
- zakwaterowanie
- pełne ubezpieczenie od 1 dnia pracy
- EKUZ (Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego)
- wsparcie naszej firmy w rozwiązywaniu bieżących problemów
- elastyczne terminy przyjazdów i wyjazdów
- premie świąteczne po przepracowaniu 12-stu miesięcy.

Prosimy o przesyłanie pełnej aplikacji: CV w j. niemickim, kopie dyplomów (jeśli możliwe), referencje na adres: karolina.ciotucha@voncaprivi.de