Strona główna Niemcy > Maszynista

Maszynista

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Pracy Koncepcja
Telefon: 71 343 80 73

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
MASZYNISTA

Miejsce pracy: Niemcy (wschodnie Kraje Związkowe)

Niniejsza oferta pracy kierowana jest do osób poszukujących stałego i długoterminowego zatrudnienia w zawodzie maszynisty na terenie Niemiec. Praca do podjęcia u pracodawcy bezpośredniego niedaleko granicy Polsko-Niemieckiej!

Oferujemy:
• Pracę na pełny etat.
• Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
• Wynagrodzenie podstawowe, stałe na poziomie 2600 Euro brutto przy 176 godzinach pracy. Diety dzienne za pracę do 8 godzin 12 Euro netto, od 24 godzin 24 Euro netto. Ewentualne pobyty w Hotelach opłaca pracodawca
• Praca w nadgodzinach, godzinach nocnych lub niedzielach i świętach płatna dodatkowo
• Zakwaterowanie organizuje i opłaca pracodawca. Zakwaterowanie będzie jednak opodatkowane
• Pomoc pracodawcy przy uyskaniu niemieckiego prawa jazdyna dokument niemiecki Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• 28 urlopu w ciągu roku
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych
• Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Obowiązki:
• Prowadzenie pociągów towarowych w rejonach międzygranicznych (Polska-Niemcy): Angermünde-Szczecin Gumice
Hamburg-Berlin
Inne linie we wschodnio-północnych Niemczech
• Odpowiedzialność za prawidłową obsługę pojazdu trakcyjnego lub spalinowego podczas wykonywania pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ruchu kolejowego i zgodnie z obowiązującymi przepisami.
• Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszynisty.
• Godziny pracy uzależnione od danej linii, gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz soboty i niedziele.

Wymagania:
• Czynne uprawnienia do prowadzenia lokomotywy i składów towarowych odpowiadające EU 2007/59/EG
• Czynne prawo jazdy kat. B uprawniające do prowadzenia lokomotyw
• Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Co najmniej 2 lata udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy elektrycznej lub spalinowej
• Stan zdrowia, pozwalający na wykonywanie zawodu, potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem lekarskim

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail:
maszynista@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom.690 204 470, kom.792 785 242