Strona główna Niemcy > Kierowca autobusu - nowe oferty - styczeń 2017

Kierowca autobusu - nowe oferty - styczeń 2017

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Pracy Koncepcja
Telefon: 71 343 80 73

Treść ogłoszenia

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: KIEROWCA AUTOBUSU LINII MIEJSKICH I PODMIEJSKICH

Praca wykonywana będzie na rzecz firm DEUTSCHE BAHN I VAG jako klientów agencji pracy tymczasowej - naszego zaufanego i długoletniego partnera.

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria.
Oferujemy:
• Pracę na pełny etat plus nadgodziny
• Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
• Wynagrodzenie od 2050-2200 Euro brutto/miesiąc plus nadgodziny
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich
• Sprzedaż biletów
• Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:
• Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Prawo jazdy kat. D
• Niekaralność
• Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail. W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji