Strona główna Niemcy > Elektryk,pracownik produkcji (ib)

Elektryk,pracownik produkcji (ib)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF Global
Telefon: 571 445 379

Treść ogłoszenia

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Niemiec. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk,pracownik produkcji

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:
- praca w firmie produkującej skrzynie i palety drewniane
- montaż instalacji elektrycznych
- serwis i naprawa urządzeń elektrycznych.

Wymagania:
- język niemiecki podstawowy
- wykształcenie w zawodzie elektryka- doświadczenie min.5lat
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- Możliwość pracy na dłuższy okres czasu.
- Polska umowa o pracę.
- Załatwiamy wszystkie formalności związane z podjęciem zatrudnienia.

WYNAGRODZENIE
- Stawka godzinowa: 12,00 € brutto.
- 40-godzinny tydzień pracy (godziny podstawowe).
- Pensja jest regularnie wypłacana do 11 dnia każdego miesiąca na konto polskie.
- Możliwość pobrania zaliczki w trakcie pracy.
- Składki na ubezpieczenie społeczne odprowadzane są w Polsce od średniej krajowej.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji