Strona główna Niemcy > Elektryk - praca w Niemczech - PILNE!

Elektryk - praca w Niemczech - PILNE!

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Pracy Koncepcja
Telefon: 0048 71 343 80 73

Treść ogłoszenia

Dla sprawdzonego, niemieckiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK - MONTAŻYSTA
Miejsce Pracy : Niemcy

Obowiązki:
- wykonywanie kompletnych instalacji elektrycznych, montaż i demontaż instalacji
- dokonywanie przeglądu technicznego maszyn i urządzeń przemysłowych

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe i doświadczenie zawodowe
- warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (znajomość weryfikowana przez konsultanta podczas rozmowy telefonicznej)
- mile widziane uprawnienia SEP

Niemiecki pracodawca oferuje:
- umowę o pracę na pełny etat plus możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
- miesięczne wynagrodzenie minimalne 1500,00 euro netto przy 40 h / tydzień
- dodatkowe świadczenia i premie
- bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach udostępnionych przez pracodawcę
- opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- płatny urlop
- prawo do świadczeń przysługujących pracownikom tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
- zwrot kosztów pierwszego dojazdu do Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:

elektryk@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: ELEKTRYK WA

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Treść klauzuli:
W języku niemieckim: \"Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personaldaten, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz Gesetzblatt Nr. 133 Pos. 883 ein.\"

Tłumaczenie: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji\" (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 r. Dz.U. nr 133 poz. 883).\"

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62/1
Nr tel. 71 3438073
Tel. kom. 790 59 27 19
Tel. kom. 792 785 242
rekrutacja@koncepcja.eu
Więcej na stronie internetowej www.koncepcja.eu

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji