Strona główna Niemcy > Elektryk budowlany ze znajomością języka niemieckiego od zaraz!

Elektryk budowlany ze znajomością języka niemieckiego od zaraz!

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: EURO WORK
Telefon: 322580564

Treść ogłoszenia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Praca na terenie całych Niemiec

Rozpoczęcie pracy od ZARAZ- Umowa na długi okres czasu.

Jakich osób szukamy?

* mających doświadczenie w zawodzie potwierdzone świadectwami pracy lu/i uprawnienia SEP lub/i dyplom elektryka/elektromontera
* mówiących po niemiecku w stopniu przynajmniej komunikatywnym
* posiadających samochód i mogących wyjechać nim do pracy
* chętnych do działania i niebojących się nowych wyzwań
* otwartych na nowe doświadczenia zawodowe i chcących zostać w Niemczech na dłużej

Obowiązki:
- Wykonywanie instalacji, konserwacje, naprawy istniejących instalacji

- Praca na budowach

Oferujemy:
Bardzo dobre i stabilne warunki pracy!
Dużo godzin pracy
Możliwe nadgodziny
Ubezpieczenie – zapewnia i opłaca pracodawca

Dojazd z zakwaterowania do pracy (ok. kilka km) we własnym zakresie.
Wymagania
Wykształcenie jako elektryk lub uprawnienia SEP
Doświadczenie na stanowisku elektryka w ostatnich latach
Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego – sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta- wymóg konieczny!
Własny samochód

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:
niemcy@eurowork.net.pl z dopiskiem: „Elektryk budowlany z j. niemieckim- Niemcy”.
Kontakt telefoniczny: 322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie
Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926
ze zm.).\"

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji