Strona główna Niemcy > elektronik

elektronik

Treść ogłoszenia

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr 1926

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

ELEKTRONIK – TECHNOLOGIE ZAKŁADOWE (K/M)

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria.

Rozpoczęcie pracy: Styczeń 2015.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
• Zatrudnienie na pełny etat
• Wynagrodzenie: stawka godzinowa 11 Euro brutto/mc, dieta 24 Euro netto za każdy przepracowany dzień
• Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez pracodawcę
• Opłacone składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organiza-cyjnych

Obowiązki:
• Sprawdzanie, przeglądy oraz prace pomiarowe w dużym parku maszynowym
• Wykrywanie błędów systemowych i usuwanie usterek
• Programowanie systemów automatyzacyjnych oraz sterowników
• Prace serwisowe
• Kontrola i uruchamianie elementów elektronicznych

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne – elektronik lub pokrewne
• Wymagane doświadczenie zawodowe przy serwisowaniu i uruchamianiu systemów napędowych
• Znajomość systemów sterujących i oprogramowania STEP 5 i STEP 7
• Gotowość do pracy zmianowej
• Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail:
elektronik@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“
W języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1,
nr tel. 71 3438073, kom.690204470, kom.792 785 242

e-mail: rekrutacja@koncepcja.eu
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji