Strona główna Niemcy > Analityk systemowy/Programista – NIEMCY! (PP)

Analityk systemowy/Programista – NIEMCY! (PP)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF Global
Telefon: 504402991

Treść ogłoszenia

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Dortmundu

Zakres obowiązków:
- konfigurowanie i programowanie systemów
- testy systemowe nowych urządzeń
- współpraca z działem rozwoju

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość elektroniki

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową) na warunkach polskich (składki na ubezpieczenie społeczne w ZUS)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w polskim zespole
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- gwarancję zakwaterowania
- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
- 100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail patrycja.pacholczyk@ipf.jobs
Kontakt telefoniczny: Patrycja Pacholczyk tel. 504 402 991
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji