Strona główna Luksemburg > Monter wind Luksemburg spotkanie z pracodawcą IV

Monter wind Luksemburg spotkanie z pracodawcą IV

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Pracy Koncepcja
Telefon: 713438073

Agencja Pracy Koncepcja zaprasza na spotkanie z pracodawcą. Poszukujemy osób na stanowisko:
MONTER WIND

Spotkanie z niemieckim pracodawcą w Polsce. Kontakt 71 343 80 73
Pracodawcą jest niemiecka firma z siedzibą w Luksemburgu. Miesięczne wynagrodzenie od 2.000 do 3.000 euro brutto.

Obowiązki:
Prace montażowe w Luksemburgu i Belgii, 10 dniowy rytm pracy.

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe w montażu wind osobowych lub towarowych
Znajomość elektryki lub wykształcenie w branży metalowej

Pracodawca oferuje:
Miesięczne wynagrodzenie brutto ok. 2000 do 3000 euro, minimalne wynagrodzenie według prawa luksemburskiego wynosi 10,60 euro, firma płaci więcej niż przewiduje układ zbiorowy, z reguły według obrotów, to znaczy ponadprzeciętną stawkę godzinową, plus dodatek za wydajność w zależności od wykonanej pracy,
Do dyspozycji samochód, który umożliwi ewentualne dojazdy i powroty z pracy,
Zakwaterowanie
Pomoc w wypełnieniu niezbędnych kwestionariuszy zgłoszeniowych

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy oraz spełniające wymagania zapraszamy do przesyłania następujących dokumentów:
CV w języku niemieckim lub angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie: świadectw szkolnych, dyplomów, świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
drogą elektroniczną na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
z adnotacją w temacie maila: MONTER WIND

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 7 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych i rzetelnych pracodawców na terenie krajów europejskich. Osoby zainteresowane zatrudnieniem w kraju i za granicą zapraszamy do składania zgłoszeń. Adres email: rekrutacja@koncepcja.eu z nazwą stanowiska w temacie maila. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Oddział główny: Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Filia w Legnicy:
ul. Rynek 32 pok. 04 II piętro
Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą www.koncepcja.eu