Strona główna Holandia > Zbiór i pielęgnacja papryki – od zaraz! praca od zaraz

Zbiór i pielęgnacja papryki – od zaraz! praca od zarazOdpowiedz na ogłoszenie


Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Contrain

Treść ogłoszenia

12,28€ brutto/h*
Holandia, Grashoek
Rolnictwo
Praca sezonowa


Świeża oferta pracy przy zbiorze i pielęgnacji papryk czeka! Wyjedź i zacznij zarabiać, nawet jeśli nie znasz języka obcego i nie masz doświadczenia!

Szczegóły:
Zbiór papryki w szklarni (wysokie temperatury)
Pielęgnacja papryki
Praca na wózkach szklarniowych
Mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto

Atuty pracy:
Stawka: 12,28€ brutto/h*
Nadgodziny płatne dodatkowo +35% od pensji podstawowej
Praca w soboty płatna dodatkowo +35% lub +50% od pensji podstawowej, w niedziele +100%, w święta +50%
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€)
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
oferta dla singli, par i grup – zabierz znajomych!
praca bez znajomości języka i doświadczenia
zakwaterowanie w Holandii
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego na miejscu
możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania 500 zł bonusu za polecenie znajomego
praca w nowoczesnej firmie wykorzystującej ekologiczne rozwiązania
*łącznie z dodatkiem urlopowym i wakacyjnym

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl

Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl

a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.

b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.

c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy

d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.

e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych

i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji