Strona główna Holandia > Produkcja czekoladek w Holandii – świetna praca na wakacje! praca od zaraz

Produkcja czekoladek w Holandii – świetna praca na wakacje! praca od zaraz



Odpowiedz na ogłoszenie


Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Contrain

Treść ogłoszenia

12,40€ brutto/h*
Holandia, Cadzand
Produkcja
Praca tymczasowa


Jeśli należysz do miłośników słodkości i szukasz pracy za granicą, to oferta idealna dla Ciebie! Pracuj w fabryce czekolady w urokliwej, nadmorskiej miejscowości w Holandii. Aplikuj i czekaj na telefon od naszego rekrutera!

Szczegóły:
Praca przy produkcji czekoladek – napełnianie czekoladowych kulek, przygotowywanie form i umieszczanie w nich słodyczy
Kontrola jakości
Przygotowywanie czekoladek do wysyłki
Praca dla osób z podstawową znajomością j. angielskiego

Atuty pracy:
Stawka 12,40€ brutto/h*
Nie wymagamy doświadczenia w produkcji – wszystkiego Cię nauczymy!
Świetna praca na wakacje dla studentów! Bez wiekówki!
Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić do 500 złza jedną poleconą do pracy osobę
Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu w Holandii
Umowa o pracę tymczasową
Komfortowe zakwaterowanie
Praca w trybie zmianowym
Wsparcie w organizacji transportu
Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Holandii
Praca w turystycznej miejscowości Cadzand, gdzie odnajdziesz liczne atrakcje turystyczne i szerokie, piaszczyste plaże


*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym

Agencja zatrudnienia numer 5612

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl

Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl

a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.

b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.

c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy

d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.

e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych

i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji