Strona główna Holandia > Pracownik Szklarniowy - Papryka

Pracownik Szklarniowy - Papryka

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Charlie Works
Telefon: 5085569193

Charlie works to marka firmy Beetsma Sp. z o.o. (Nr. APT 5169) lidera na rynku pośrednictwa pracy w Holandii oraz w Polsce.
Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia
(okolice zwaag)
Wymagania
• Doświadczenie w pracy w szkalrni z papryką
• Dyspozycyjność do pozostania w Holandii przez dłuższy czas
• Motywacja i sprawność fizyczna
• Dobry stan zdrowia

Obowiązki
Oferujemy
• Pracę stałą i/lub tymczasową
• Możliwość zakwaterowania na firmowych mieszkaniach/hotelu
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Dojazd do miejsca pracy
• Kontrakt na warunkach holenderskich
• tygodniowy system wynagrodzeń
• Opieka polskojęzycznego koordynatora
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: r.jakubowski@charlieworks.pl lub k.kwiecinska@charlieworks.pl Albo o kontakt telefoniczny pod numerem: 733 359 207 / 508 569 193
Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.