Strona główna Holandia > Praca przy rozładunku i załadunku - dostaw

Praca przy rozładunku i załadunku - dostaw

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Beetsma
Telefon: 508569193

Treść ogłoszenia

Opis stanowiska pracy
Firma Beetsma Sp. z o.o. (Nr APT 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii oraz Polsce.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Fizyczny – Prace przy rozładunku i załadunku dostaw
Miejsce pracy: Zwaag (północna Holandia)

Zakres obowiązków:

- Prace fizyczne związane z rozładunkiem i załadunkiem dostaw (prace ręczne)

Mile widziane:
- Doświadczenie przy podobnej pracy

Oferujemy
- Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
- Legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę
- Pomoc w organizacji zakwaterowania i przejazdu do Holandii
- Opiekę koordynatorów na terenie Holandii
- Możliwość stałej współpracy

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.