Strona główna Holandia > Praca przy różach - też dla par !

Praca przy różach - też dla par !

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja Beetsma
Telefon: 508569193

Treść ogłoszenia

Praca w Holandii – ścinanie róż (darmowy transport do NL) – także pary!

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. APT 5169) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii.

Miejsce pracy: Delfgauw
Praca od Zaraz!

Zakres obowiązków:
- praca w szklarni
- ścinanie róż
- sortowanie kwiatów
- inne prace pomocnicze.

Wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- dobry stan zdrowia
- dyspozycyjność do pracy na długi okres czasu.

Kontakt: 733-359-207 lub 508-569-193
Adresy email:
- r.jakubowski@beetsma.pl
- k.kwiecinska@beetsma.pl

Lub jeżeli zgłaszają się państwo przez serwis FB - za pomocą aplikacji messenger
Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji