Strona główna Holandia > Pielęgnacja roślin doniczkowych w Holandii – wyjazd możliwy od zaraz! praca od zaraz

Pielęgnacja roślin doniczkowych w Holandii – wyjazd możliwy od zaraz! praca od zarazOdpowiedz na ogłoszenie


Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Contrain

Treść ogłoszenia

12,28€ brutto/h*
Holandia, Venlo
Ogrodnictwo
Praca sezonowa


Jeśli szukasz pracy i czujesz, że sprawdziłbyś się w pielęgnowaniu roślin – mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia!

Szczegóły:
Pielęgnacja roślin – sadzenie, przesadzanie, pielenie, obrywanie zwiędłych liści
Przygotowywanie roślin do wysyłki
Praca w szklarni

Atuty pracy::
Stawka 12,28€ brutto/h*
Nadgodziny płatne dodatkowo +35% od stawki podstawowej
Praca w soboty płatna dodatkowo +35% lub +50% od pensji podstawowej, w niedziele +100%, w święta +50%
Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia!
Praca bez wiekówki
Płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Holandii
Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić do 500 złza jedną poleconą do pracy osobę
Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu w Holandii
Umowa o pracę tymczasową
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie w organizacji transportu
Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Holandii


*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym

Agencja zatrudnienia numer 5612

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl

Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl

a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.

b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.

c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy

d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.

e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych

i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji