Strona główna Holandia > Operator Giętarki CNC

Operator Giętarki CNC

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: EURO WORK
Telefon: 0048 32 258 05 64

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej - posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego

Miejsce pracy: Bladel, Holandia
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Ilość godzin: ok. 38 tygodniowo
Obowiązki:
-Gięcie płyt według rysunku technicznego. Praca na samodzielnym stanowisku.
Oferujemy:
-10,5 euro netto za godzinę
-praca od poniedziałku do piątku ( możliwość pracy w soboty)
-pierwsze 2 nadgodziny płatne 128%
-dodatkowe godziny płatne 148%
W zależności od doświadczenia stawkę można negocjować!
Zakwaterowanie zapewnione
Ubezpieczenie - zapewnione

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-doświadczenie w obsłudze prasy LVD (kontrola LVD) i/lub obsługa Safan Darely, obsługa innych maszyn jest mile widziana
-min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego/ holenderskiego
-weryfikowana rozmową -telefoniczną z naszym konsultantem.
-prawo jazdy i własny samochód
-chęć i motywacja do pracy
-mile widziany numer SOFI
-uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:
holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: \"Operator Giętarki CNC\"
Kontakt telefoniczny: 322580564.
Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!