Strona główna Holandia > Montażysta domków letniskowych (Holandia)

Montażysta domków letniskowych (Holandia)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Euro Work
Telefon: +48 572 607 777

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTAŻYSTA DOMKÓW LETNISKOWYCH

Miejsce pracy: różne lokalizacje

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Praca przy budowanie oraz montażu domków letniskowych.

Kogo szukamy?

Osób komunikujących się w języku angielskim
Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
Z doświadczeniem przy pracy z drewnem
Zmotywowanych do pracy

Co możemy Ci zaoferować?

Stawkę 12,50  euro brutto/h
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Możliwość używania samochodu służbowego bez opłat
Zwrot kosztów za paliwo w przypadku własnego samochodu
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Możliwość uzyskania ulgi eksterytorialnej
Darmowy Internet na zakwaterowaniu

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/2ThrgzJ

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476