Strona główna Holandia > Magazynier z doświadczeniem i językiem angielskim - Holandia

Magazynier z doświadczeniem i językiem angielskim - Holandia

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: SFS International
Telefon: 0048221021161

SFS International działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy i oczywiście Polska.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Magazynier (magazyn medyczny)

Miejsce pracy: Holandia, Rotterdam

Opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : kontakt z klientem, organizowanie dostaw za pośrednictwem firm spedycyjnych i kurierskich, przyjęcia towarów, wydawanie towarów, wprowadzanie danych do komputera, dbanie o porządek w magazynie.
Wymagania
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym/ jako lider – możliwość awansu na wyższe stanowisko
• Posiadanie własnego samochodu- mile widziane – ewentualnie możliwość dojazdów do pracy komunikacją miejską
• Doświadczenie w pracy w magazynie, uprawnienia na wózki widłowe
• Umiejętność planowania
Oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o w pełni oskładkowaną umowę zlecenie w trybie oddelegowania
• wynagrodzenie 350 EUR tyg/ 40h pracy
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
• bezpłatne ubezpieczenie podróżne
• bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 1-os
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość awansu zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@sfsinternational.pl z dopiskiem "Pracownik magazynu Holandia" lub tel: 0048 22 102 11 61
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy