Strona główna Holandia > Brukarz

BrukarzOdpowiedz na ogłoszenie


Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Pollux Sp. z o.o.

Treść ogłoszenia

Oferta pracy w Holandii

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 r. Działalność firmy koncentruje się na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z regionu Polski oraz Holandii.

Obecnie dla naszego klienta w Holandii poszukujemy pracownika na stanowisko:

Brukarz

Wymagania
udokumentowane doświadczenie, możliwość uzyskania referencji telefonicznych
ważny dowód osobisty lub paszport
chęci do pracy, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy
opiekę koordynatora
atrakcyjne wynagrodzenie
zakwaterowanie


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mail: pollux.poznan@pollux-international.eu z dopiskiem BR

Pollux Sp. z o.o.
Oddział w Poznaniu
tel 61 865 92 93
505626066
biuro czynne pn-pt 9:00 - 17.00

Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji:

1. W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23, 24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).

2. Wyrażam także, na podstawie powołanej wyżej ustawy, zgodę na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towarów usług osób trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od POLLUX Sp z o.o. oraz innych osób. Wyrażona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych celów (marketing towarów i usług osób trzecich) jest dobrowolna.

Pouczenie:

Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma także prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych dla celów marketingowych i przekazywania ich innym administratorom. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji