Strona główna Francja > Zbrojarz

Zbrojarz

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 789405802

Treść ogłoszenia

Zakres obowiązków:
- praca na budowach przy produkcji prefabrykatów betonowych np. zbiorników do oczyszczalni wody, biogazowni itp.
- montaż szalunków i rusztowań,
- zalewanie form betonem, wylewanie stropów itp.
- praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
- min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie przy zalewaniu betonem form, szalunków
- umiejętność montażu szalunków i rusztowań,
- dobra kondycja fizyczna
- dyspozycyjność do wyjazdu od połowy stycznia
- gotowość do podjęcia pracy dłuższy okres na min. 6 miesięcy
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość j. angielskiego lub francuskiego

Mile widziane :
- własne auto

Oferujemy:
- umowę o pracę na francuskich warunkach na zasadzie CDI (bezpośrednio z pracodawcą)
- atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki dzienne
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie

Planowane spotkania z pracodawcą francuskim w połowie stycznia 2018.

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesłanie swojego CV pod adres: rekrutacja@ipf.jobs lub kontakt pod numer 789405802