Strona główna Francja > Wytaczarz/Frezer manualny ze znaj. j. francuskiego

Wytaczarz/Frezer manualny ze znaj. j. francuskiego

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Wytaczarz/Frezer ze znaj. j. francuskiego

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:
- obsługa wytaczarek marek: Lazzati oraz Wotan
- obsługa frezarek marek: Fias i Gambin
- praca z rysunkiem technicznym
- produkcja detali do 2000 mm

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- dobra znajomość obsługi maszyn do obróbki skrawaniem
- dobra znajomość rysunku technicznego
- samodzielność na stanowisku pracy
- podstawowa/komunikatywna znajomość j. francuskiego - warunek konieczny
- prawo jazdy kat. B i auto do dyspozycji (wypłacamy dodatek

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach polskich
- darmowe zakwaterowanie
- opiekę koordynatora
- pomoc w organizacji wyjazdu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem \"Wytaczarz\" na adres: rafal.jakubowski@ipf.jobs