Strona główna Francja > Wykrawacz drobiu

Wykrawacz drobiu

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF 2 Sp. z o.o.
Telefon: 61222 37 24

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ok. Lyonu, Francja
Termin: od zaraz

Zakres obowiązków:
- wykrawanie kurczaka na taśmie stożkowej,
- rozbiór na elementy i filetowanie,
- praca z nożem

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- sprawne posługiwanie się nożem
- dobry stan zdrowia
- dyspozycyjność do wyjazdu
- mile widziane prawo jazdy i auto do dyspozycji

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie
- bezpłatne zakwaterowanie i dojazd
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "Wykrawacz drobiu" na adres: rekrutacja@ipf.jobs

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”