Strona główna Francja > Traktorzysta/mechanik (AP/2019)

Traktorzysta/mechanik (AP/2019)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 571445379

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Niemiec. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Traktorzysta/mechanik maszyn rolniczych

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Heidelberga

Zakres obowiązków:
- praca w dużym gospodarstwie rolnym
- praca polega na wykonywaniu napraw i konserwacji sprzętu rolniczego
Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Umiejętność wykonywania napraw
- Dobra kondycja fizyczna
- Mile widziana komunikatywna znaj. j. niemieckiego
Oferujemy
Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- zdalne i bezpłatne załatwienie formalności
- 100 EURO premii za polecenie pracownika
- wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail adam.pokrywczynski@ipf.jobs

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global (cert. 7799) z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global (cert. 7799) oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.