Strona główna Francja > Tokarz manualny

Tokarz manualny

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Zakres obowiązków:
- praca na tokarkach manualnych
- kompleksowa obsługa maszyny
- pomiar oraz kontrola jakości

Wymagania:
- min. 5 lat doświadczenia na stanowisku tokarza manualnego
- umiejętność obsługi tokarek manualnych
- doskonała umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B
- własne auto do dyspozycji (wypłacamy dodatek)
- komunikatywna znajomość j. francuskiego i/lub angielskiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą premię miesięczną
- zakwaterowanie gratis
- pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w j. polskim na adres: rekrutacja@ipf.jobs lub kontakt tel.: 61 222 37 18