Strona główna Francja > Tokarz CNC (przemysł lotniczy)

Tokarz CNC (przemysł lotniczy)

Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. k. (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta - firmy produkcyjnej zajmującej się przemysłem lotniczym - poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Tokarz cnc (programista)

Termin rozpoczęcia: listopad 2014
Miejsce pracy: zachodnia Francja (ok. Poitiers)

Zakres obowiązków:

- produkcja elementów do przemysłu lotniczego
- obsługa tokarek marki Biglia
- praca ze sterowaniem Fanuc
- pisanie programów z pozycji pulpitu

Wymagania:

- min. 3 lata doświadczenia zawodowego w branży cnc
- bardzo dobra znajomość sterowania Fanuc
- umiejętność pisania programów z pozycji pulpitu
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:

- znajomość j. angielskiego i/lub francuskiego
- prawo jazy kat. B
- doświadczenie w branży lotniczej

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach polskich
- darmowe zakwaterowanie
- opiekę koordynatora na miejscu pracy
- kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: \"Tokarz cnc - przemysł lotniczy\" na adres: rafal.jakubowski@ipf.jobs lub kontakt tel.: 61 222 37 18