Strona główna Francja > Tokarz CNC (przemysł lotniczy)

Tokarz CNC (przemysł lotniczy)

Treść ogłoszenia

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniaFrancja, ok. Poitiers
Termin rozpoczęcia: możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia

Zakres obowiązków:
- praca na tokarkach marki Biglia
- praca ze sterowaniem Fanuc (wprowadzanie korekt do programu)
- ustawianie maszyny (dobór i wymiana narzędzi skrawających)
- produkcja elementów do przemysłu lotniczego
- praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
- min. 3 lata doświadczenia na stanowisku tokarza cnc
- bardzo dobra znajomość sterowania Fanuc
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- podstawowa znajomość j. angielskiego i/lub francuskiego
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowę o pracę na polskich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz stałe premie i dodatki
- darmowe zakwaterowanie
- pomoc w organizacji wyjazdu
- opiekę koordynatora na miejscu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności (nie wymagamy przyjazdu do Poznania)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: Tokarz - przemysł lotniczy, na adres:
rafal.jakubowski@ipf.jobs lub 61 222 37 18.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji