Strona główna Francja > Szwacz/krawiec /sa

Szwacz/krawiec /sa

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF 2
Telefon: 571-445-378

Treść ogłoszenia

IPF 2 sp. z o.o. (certyfikat 5450 w KRAZ) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego francuskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

KRAWIEC/SZWACZ

Miejscowość: Francja, ok. Nantes

Zakres obowiązków:
- łączenie części materiałów za pomocą maszyn do szycia,
- tworzenie ubrań pret a porte marek luksusowych
- praca na podstawie wykrojów,
- maszyny rożnego typu takie jak: stebnowka, owerlok, coverlock, renderka itp.

Wymagania:
- doświadczenie w branży krawieckiej – min. 3 lata
- dokładność, skrupulatność, szczegółowość
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail: agnieszka.stosur@ipf.jobs lub kontakt telefoniczny: 571-445-378.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji