Strona główna Francja > SPAWACZ TIG (rurociągi, stal węglowa i nierdzewna)

SPAWACZ TIG (rurociągi, stal węglowa i nierdzewna)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 612226056

Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. komandytowa (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja, Paryż
Data rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:
- spawanie metodą TIG rurociągów ze stali węglowej (grubość ścianek 3 do 6 mm, średnica rur od 15 do 125 mm) oraz ze stali nierdzewnej (średnica rur 80 mm, grubość ścianki: 2 mm)
- kontrola szczelności spawów, kontrola RTG
- praca z rysunkiem technicznym
- spawanie we wszystkich pozycjach
- praca na wysokości ok 10 m (mile widziane uprawnienia na podnośniki koszowe)
Wymagania
- kilkuletnie doświadczenie w spawaniu rurociągów metodą TIG
- umiejętność czytania planu technicznego,
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- uprawnienia na podnośniki koszowe (praca na wysokości)
- mile widziani spawacze dozorowi L045
- prawo jazdy kat. B;
- własne auto do dyspozycji
Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- darmowe zakwaterowanie oraz dojazd i zjazd (pracownikom, którzy wyjeżdżają własnym samochodem zwracamy koszty dojazdu i zjazdu na podstawie paragonów za paliwo)
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem „spawacz TIG” na adres e-mail: daria.roszczyk@ipf.jobs