Strona główna Francja > spawacz tig, mag 135, 141

spawacz tig, mag 135, 141

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF Group
Telefon: 571445378

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych, poszukuje spawaczy TIG/MAG do pracy we Francji:

Zadania:
- samodzielne przygotowanie materiału do spawania
- spawanie na indywidualne zlecenia (m.in. przyczepy, konstrukcje, bramy)
- spawanie i montaż elementów przyczep do przewozu koni, spawanie drzwi, konstrukcji stalowych, przeróbki aut, spawanie bram
- przewaga spawania metodą 135, ale zdarza się 141
- spawanie stali czarnej i nierdzewnej

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie i premie
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- zdalne załatwienie formalności
- możliwość dłuższej współpracy

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres: beata.szczesna@ipf.jobs