Strona główna Francja > Spawacz MAG ze znajomością j.francuskiego

Spawacz MAG ze znajomością j.francuskiego

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 61 222 47 01

IPF dla swojego klienta we Francji - poszukujemy kandydatów na stanowisku:

SPAWACZ (MAG)ze znajomością j.francuskiego

Miejsce pracy: wschodnia Francja

Zakres obowiązków:

Do obowiązków na stanowisku należeć będzie spawanie konstrukcji stalowych wielkogabarytowych (pod hale, magazyny itp.)- stal czarna

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- znalezienie i opłacenie zakwaterowania (pracownik ponosi tylko koszty mediów)
- opieka polskiego koordynatora na miejscu
- formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon)

Wymagania

- Umiejętność spawania MAG- stal czarna
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego-warunek konieczny!
- dyspozycyjność do wyjazdu- praca od 28.04

CV z dopiskiem \"Spawacz\" prosimy przesyłać na adres: paulina.najewska@ipf.jobs