Strona główna Francja > Spawacz MAG ze znajomością j. francuskiego

Spawacz MAG ze znajomością j. francuskiego

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 61 222 47 01

Agencja Pracy IPF Sp .z o.o poszukuje dla swojego klienta we Francji - firmy produkującej naczepy do wywrotek oraz kontenery do sortowania śmieci kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ (MAG)

Miejsce pracy: zachodnia Francja (region: Normandia)

Zakres obowiązków:

-Do obowiązków na stanowisku należeć będzie proste spawanie konstrukcji metalowych naczep oraz kontenerów na śmieci (stal czarna)

Wymagania

- Umiejętność spawania półautomatem
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego – warunek konieczny!
- Nie wymagamy aktualnych certyfikatów

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie 9,53 Euro brutto/h + 20% stałych dodatków do pensji
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- znalezienie i opłacenie zakwaterowania (pracownik ponosi tylko koszty mediów)
-możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
-opieka polskiego koordynatora na miejscu
-ubezpieczenie zdrowotne
-formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon)

Kontakt:

CV z dopiskiem \"Spawacz MAG\" prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@ipf.jobs