Strona główna Francja > spawacz 135 mag

spawacz 135 mag

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF Group
Telefon: 571445378

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych, poszukuje spawaczy 135 do pracy we Francji:

Zadania:
- spawanie metodą MAG (BW, pozycja czołowa i naboczna)
- spawanie konstrukcji stalowych i elementów wagonów kolejowych ze stali czarnej
- spawanie blach o grubości 8-12 mm
- spawanie wielowarstwowe

Wymagania:
- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie i stałą premię do wypłaty
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności
- wsparcie koordynatora

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: beata.szczesna@ipf.jobs