Strona główna Francja > Rzeźnik - wykrawacz wieprzowiny - Francja

Rzeźnik - wykrawacz wieprzowiny - Francja

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 61 222 47 01

Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. komandytowa (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

RZEŹNIK WYKRAWACZ WIEPRZOWINY

Miejsce pracy: Francja południowa
Data rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:
- Wykrawanie wieprzowiny na stole (noga, schab, łopatka, boczek), trybowanie mięsa, skórowanie, sznurowanie, prace porządkowe
Wymagania
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny!)
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B;
- własne auto do dyspozycji
- komunikatywna znajomość języka francuskiego
Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich
- premię stałą
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- darmowe zakwaterowanie oraz dojazd i jazd z projektu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem „rzeźnik” na adres e-mail: rekrutacja@ipf.jobs