Strona główna Francja > Rzeźnik

Rzeźnik

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 571445381

Dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z mięsa wieprzowego, poszukujemy pracowników na stanowisko rzeźnik.

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozbiór mięsa wieprzowego na elementy oraz za trybowanie kości.

Zakres obowiązków
Trybowanie kości z mięsa wieprzowego
Porcjowanie mięsa
Praca na produkcji przy wyrobie wędlin

Wymagania
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność pracy z nożem
mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy
Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vitale)
Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)P
Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
Pracę w polskim zespole
Zorganizowany transport i zakwaterowanie
Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
Wsparcie polskiego koordynatora
100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail tomasz.szarek@ipf.jobs
Kontakt telefoniczny: Tomasz Szarek tel: 571 445 381
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
ipf.jobs/wp-content/uploads/2018/05/Obowiązek_informacyjny_rekrutacja-3.pdf