Strona główna Francja > Rzeźnik

Rzeźnik

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF GROUP
Telefon: 786865099

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje Rzeźnika we Francji:

Zadania:
- wykrawanie mięsa,
- obróbka tusz poubojowych,

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomości języka francuskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
- sumienność wykonywanych obowiązków,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stała premia dzienna i miesięczna
- pracę pośród Polaków
- zorganizowany transport z miejsca zamieszkania
- bezpłatne zakwaterowanie
- zdalne załatwienie formalności
- bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
- wsparcie koordynatora

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: paulina.herfort@ipf.jobs lub kontakt na numer 786865099