Strona główna Francja > PROGRAMISTA/OPERATOR CNC

PROGRAMISTA/OPERATOR CNC

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 502 854 363

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) pilnie poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:
PROGRAMATOR CNC ( MASZYNY 3 D)
Miejsce pracy: Francja
Zakres obowiązków:
Wymagania:
• min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• obsługa maszyn pięcioosiowych i maszyn pomiarowych CNC:
2maszyny 3D 5-osiowe Brown and Sharp typu Global image najlepiej z językiem programowania PCDMIS
• dobry stan zdrowia
• znajomość języka angielskiego lub francuskiego
• w stopniu komunikatywnym
• dyspozycyjność do wyjazdu
• mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
• pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
• zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
• możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja @ipf.jobs lub kontakt telefoniczny 502 854 363

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”