Strona główna Francja > Pracownik uboju

Pracownik uboju

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Pracowniku uboju

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Francja, okolice Lyon

Zakres obowiązków:
- praca przy uboju wołowym i wieprzowym
- praca przy podrobach
- obróbka skór

Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- dobra kondycja fizyczna
- gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zmianowy tryb pracy,
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne),
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €),
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce,
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.,
- pracę w polskim zespole,
- zorganizowany transport i zakwaterowanie,
- zakwaterowanie blisko miejsca pracy,
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
- wsparcie polskiego koordynatora,
- 100 € premii za polecenie pracownika.

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail karolina.piotrowska@ipf.jobs

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.